Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Derékfájás tapasztalatok?

Derékfájás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Egy éve volt hogy nagyon fájt a derekam. Ha nem hajoltam le nem volt baj. Amint elkezdtem hajolni nem tudtam domborítani csak szépen lassan. Felegyenesedésnél is a dombor helyzetből csak lassan tudtam kijönni és utánna kiegyenesedni. Azóta elmúlt de ma arra keltem hogy valami nincs rendben. Nem is foglalkoztam vele csak lellemetlen volt lehajolni. Elmentem biciklizni és akkor elkezdett jobban fájni és ugyan azok a tünetek jelentkezni. Kicsit tornáztam de nem segített. Mik lehetnek ezek az időnkénti egy két napos derékfájások? Valakibel történt hasonló?

2016. szept. 2. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy jó csontkovácshoz.Rossz tartástól is lehet, de a csontkovács helyreteszi.
2016. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért a csontkovács előtt egy reumatológusnak nem árt megmutatni..
2016. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérj a háziorvostól beutalót orthopédiára, lehet gerincferdülésed van, vagy lúdtalpad és betét kell.
2016. szept. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hátedzés kell
2016. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18 évesen valóban van ok arra hogy reumatológushoz küldjenek... -.-'

Amire amúgy 3-4 hónapot kell várni..valóban, igazad van 2eske, nehogy mán' csontkovácshoz menjen, jó lesz a TB-s reumatológus, majd jövő januárban a 60-70 évesek között...

2016. szept. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Tornáztam pihentem. Most már letudok rendesen hajolni de még érzem hogy valami nem oké. Minden esetre következőnél (ha lesz) elmegyek dokihoz.
2016. szept. 5. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyu 5öske, a reumatológiát nem kizárólag 70 évesek miatt hozták létre.. ha megnézel egy várót, rájössz hogy fiatalok is vannak, mivel gerinc- és mozgásszervi problémák sajnos keletkezhetnek fiatalon is..
2016. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, nyilván az a gyakoribb, hogy 18 éveseknek reumatolgián van a helye, nem az a baj hogy szar a tartása, amit a csontkovács helyrerak...
2016. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 évesek nem ülnek tömegével a reumatológián, max ha szar a háziorvosuk és oda utalja be őket.
2016. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!