Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha magas a...

Mit csináljak, ha magas a vérnyomásom? Hogyan csökkentsem?

Figyelt kérdés

Nagyon ideges vagyok az utóbbi időben.

Azóta borult fel az életem, amióta megismertem egy lányt. Nagyon beleszerettem, viszont ő még eljátsza a szokásos köröket. Én meg lassan kikattanok. 26 éves vagyok, és tegnap este is 175 volt a vérnyomásom. Mindig vele álmodom, és idegesen kelek fel, most mértem meg, csak 155/83 volt....


2016. szept. 6. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Keress egy normális lányt.

Semmi értelme így tönkretenni magad. Még a végén rosszul leszel.

Keresd fel a háziorvosod, lehet, hogy egyébként is magas és nem csak most.

2016. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"A szerelem a szerelem

Setét verem" Petőfi

2016. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél be vérnyomás csökkentőt
2016. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Próbáld meg minél előbb túltenni magad rajta. Átmeneti megoldásnak, a magas vérnyomásra fagyöngy teát javaslok, az idegességre pedig levendula olajat és/vagy citromfű teát.

23/L

2016. szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán orvoshoz kéne menni és ő majd, ha szükséges ír fel vérnyomáscsökkentőt, ill. elküld kardiológiai kivizsgálásra, mert 26 évesen nem gyakori a magas vérnyomás.


"Nagyon beleszerettem, viszont ő még eljátssza a szokásos köröket."

Milyen köröket? Legalább írd ki magadból.

Te is kifogtál egy l€$bikus, vagy bi$z€x csajt?

Általában azok szokták teljesen kiborítani az embereket.

Ki kell ugrasztani a nyulat a bokorból és amikor kiderül, honnan is fúj náluk a szél, szépen odébbállni, mielőtt teljesen tönkretesznek!

2016. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az van, hogy már 3 hónapja ismerjük egymást, találkoztunk is, azonban én szeretném konkretizálni a kettőnk kapcsolatát, ő viszont még húzza az időt. Mindennap beszélünk akár több órát is, de egy meghitt romantikus hétvégében még nem szeretne részt venni. Pedig azon sír, hogy mennyire szereti az ilyen találkozásokat. Amikor felhúzom magam, és közlöm, hogy én nem bírom tovább, már elegem van, akkor próbál kedves lenni, így ismét megnehezíti a dolgom.
2016. szept. 6. 12:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Ismerem a leszbi/ biszex hozzáállást, itt a sokat csalódtam nem akarok megint, valamint azért nem akarok pasit, mert gátolja az álmaim megvalósulását című történet hallható.
2016. szept. 6. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól értelmezem, hogy a kérdező lány?!
2016. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, rosszul értelmeztem az utolsó válaszod kedves kérdező!

Tehát a nevezett hölgy azért nem akar veled járni, mert neki még sok álma van amit egyedül akar átélni?

2016. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!