Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki szerint mi lehet a...

Valaki szerint mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés
Már elég régóta motiválatlan vagyok szinte semmi önbizalmam nincs alig van valami és legtöbbször arra se tudok válaszolni hogy mit akarok mert szinte alig tudom, hogy mit akarok pl valaki megkérdezné tőlem hogy mit akarok csinálni nem tudok rá válaszolni azt mondom hogy nem tudom azt sem tudom hogy mennyire érdekel engem ez az állapotom anyám is mindig azt mondja hogy ne foglalkozzak ilyen dolgokkal mert már nem vagyok " beteg " meggyógyultam annyi hogy a mai napig gyógyszereket szedek de az egyik alig hát valamit valaki valami ? 21/F

2016. szept. 7. 18:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem mondani hogy semmi sem motivál pénz, siker bármi egyeb dolog csak úgy vagyok és csak úgy élek kb a semminek azt hiszem
2016. szept. 7. 18:53
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek sajnos ilyen zombit csinálnak az emberből!
2016. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!