Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van néhány problémám. Véres...

Van néhány problémám. Véres váladék a fülből, rozsda szag érzése, fejfájás stb. mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

pár hete tapasztaltam életemben először fülvérzést..hajnalban felébredtem és éreztem a bal fülemből folyik valami..hát vér..aznap délelőtt mégegyszer majd napokkal később újra a bal ezt követően a jobb fülem is majd ismételten a bal..hozzáteszem rendkívül csekély mennyiség.. állandó fejfájásom van sokszor pedig olyan erős,hogy majd szét hasad és lehet látni,érezni ahogy kidudorodnak néhol az erek és lüktet,illetve szédülök sokszor..most pedig vér vagy rozsda szagot érzek..egyszer már voltam így pár napig elmúlt most újra..és nem vérzett az orrom

kéne aggódnom?( mint kiderült nem érvényes már a tb-m sok lenne nekem most az a plusz kiadás épp költözés alatt állok új munkahely reményében akkor nyilván lesz tb-m) mire utalhat? nagy baj lehet? ha most regisztráltatom a tb-t azonnal kell fizetni és azonnal érvényes?


2016. szept. 8. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam pár ezer ft a tb kártya, jobb orvos ha lát. Ne kockáztass,hogy itt kérdezed,mert nagy bajod is lehet.
2016. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Belement egy rozsdás szög és elért az orrodig ?
2016. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Regisztráltasd, onnantól jogosult leszel az ellátásra, de visszamenőlegesen is beszedik tőled a havi díjat.
2016. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Onnantól lesz jogosult az ellátásra ha látják, hogy fizetve van.
2016. szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
visszamenőlegesen miért kérik?nem vettem igénybe egy egészségügyi szolgáltatást sem az elmúlt fél évben..
2016. szept. 9. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos kérik, ez igaz. Én fizetem,de akkor is kell ha nem veszem igénybe.
2016. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valakinek ki kell fizetni a másét is..,
2016. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg. Egy ismerősömnek nem kelletz fizetnie
2016. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami elzárja az ereidet, így megnő a nyomás.
2016. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!