Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet arcüreggyulladás?

Lehet arcüreggyulladás?

Figyelt kérdés
száraz torok, slejm csorgása a torokba.

2015. okt. 9. 10:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Volt orrsövény mütétem, jobb is lett, aztmondták ez elmúlik, de azóta se múlik.
2015. okt. 9. 10:02
 2/7 A kérdező kommentje:
vagy orrmelléküreg gyulladás, az orrom is néha bedugul.
2015. okt. 9. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem orrmelléküreg gyulladásom van, krónikus.

Mindig olyan érzés mintha lenne valami a torkomban, van is, csak mindig nyelem lefele, mert nem jön fel. Nem krákogok. Néha tüsszentésnél vagy orrfújásnál fel szokott jönni egy kicsi. Ha fekszem bedugul az orrom akkor is ha nincs megfázás vagy allergia. Orrhangom van, többen is mondták, az orvos is. Van hogy feleslegesen fújom az orrom mert úgy érzem van benne valami, de közben alig jön valami. Van hogy orrfújás után fura szagokat érzek az orromban és érzem hogy van ott valami, néha a váladék lenyelése után is szoktam érezni. De ezt csak én érzem mert belül van.

Ez krónikus, meg is van állapítva MR vizsgálatból, álmomban sem gondoltam erre, évek óta ezzel élek, szinte már nem is zavar, nem tudom mióta van. Láz nincs, az a hevenynél van, de olyankor ágynak is dőlsz. Nagyon keveset írtál le.

2015. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de mitől mulik el? nekem folyton van ez a slejm a torkomban és idegesit.....valamitol csak el kell hogy muljon, valami okozza, nem ?
2015. okt. 11. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
megyek vele orvoshoz, majd leírom mi volt
2015. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi
2015. okt. 12. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit, csak el ne felejtsem. Majd írj privátot
2015. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!