Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vele jaro betegsegek?

Vele jaro betegsegek?

Figyelt kérdés
15/F 85kg . Ma annyira fajt mar a fejem hogy nem tudtam mit csinalni es kertem egy algopyrin injekciot, azt beleraktam a poharamba, es egy kis vizzel lekisertem, es eleg sokszor faj a fejem, milyen bajom szarmazhat ebbol? Mas gyogyszer egyszeruen nem viszi le a lazamat es a fajdalmat.
2016. szept. 12. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor csak a fejed faj vagy lázas is vagy? Mindig faj a fejed v csak ha beteg vagy? Ki kene vizsgálni. Első körben pl figyelj oda h sokat igyál, en attól voltam fejfájós, hogy keveset ittam.

Ahogy elkezdtem figyelni, egyből normalizálódott és nagyon ritkán fáj!

Ha ez nálad nem jöhet szoba, akkor mindenképp nézesd meg magad!

2016. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hetente kb 2-3 nap faj a fejem
2016. szept. 12. 20:07
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez mindig valtozo, van amikor csak a fejem faj,es van amikor meg faj is es lazas is vagyok
2016. szept. 12. 20:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bakker akkor orvos!!!!!!
2016. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek,nem akarom hogy errol barki is tudjon
2016. szept. 12. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki ne tudjon? Arról hogy fáj a fejed és lázas vagy? Egyáltalán ez miért ciki? Az is lehet hogy súlyos betegség.
2016. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem azért van mert kövér vagy, ne emiatt ne menj orvoshoz.
2016. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem az hogy ciki,csak alapbol azt utalom ha valaki segit, meg az utobbi idoben tarsasag kerulo lettem, es es nem akarom hogy ha esetleg vmi betegseg lenne barki is tudja, nem akafom h ez miatt tobbet torodjenek velem, ide meg ki merem irni mert nevtelen maradok.
2016. szept. 12. 22:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem akarsz orvoshoz menni, akkor szenvedj. Most erre mi mást lehet mondani?

Egy csomó betegségnek a kísérőtünete lehet a visszatérő fejfájás, ennél pontosabbat csak vizsgálatok alapján lehetne mondani.

2016. szept. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell senkinek tudnia róla, ez a lényege az orvosi titoktartásnak. De mindenképpen ki kéne vizsgáltatni, súlyos betegség is lehet, nem szabad ennyit fájnia a fejednek, a láz meg szintén veszélyes (többek közt a férfiasságodnak se tesz jót, súlyos következményekkel jár a magas láz férfiaknál, ha nem tudják levinni).


Valami front is lehet, vérnyomásprobléma, de ki kell vizsgáltatnod. Nem kell senkinek tudnia róla, a szüleidnek mondd el és kész.

2016. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!