Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan bírhatnám ki kevesebb...

Hogyan bírhatnám ki kevesebb alvással?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, gimibe járok és kora reggeltől késő estig mindig csinálnom kell valamit... És 5 óra alvás után borzasztóan érzem magam, de többre nincs lehetőség. Tudna valaki olyan tippet mondani amivel ki tudnám bírni kevesebb alvással? (Koffein nem számít, mármár az se nagyon segít)

2016. szept. 13. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van rá lehetőség, muszáj aludnod és kész. Nekem néha 9-10 óra is kell, normálisan azért 7-8 is elég. Szeretnék én is keveset aludni, de az alvásigényem ennyi és ha nincs meg, akkor zombiba megyek át. Annyit tudok tenni, hogy jó s minél kevésbé stresszes életmódot követek s időben lefekszem aludni. Akkor elég a 7-8 óra. De ennyi...

Mások tudnak egy ideig éjszakázni is, keveset aludni is (én nem), de egyre jobban kimerülnek tőle, nem megy akármeddig az.

2016. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehogy már elhitesd, hogy nincs időd 11-kor lefeküdni azért nehezen hiszem, hogy hajnali 4-kor kelsz.
2016. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bok Globule ***** válasza:
Szia! Rengeteg fehérje és c-vitamin. Rostok zöldség és gyümölcs. A kávé vitaminokat von el a szervezetedből, az energiaitalra rá se szokj, ha jót akarsz magadnak. Mindenkeppen regelizz legalább egy órával felkelés után, de ne valami szirsz@r pék dzsuvát. A legegyszerűbb a zabkása, délután vagy este elrakod ázni, reggel eheted, cukorral, fahéjjal. Ha megtudod főzni, annál jobb. Igyál sok vizet, pótold a magneziumot. Hosszú távon nem lesz nyerő az 5 óra alvás, van időd, lehetoleg pótold az alvás hiányt.
2016. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvass egy könyvet. Ha unalmas akkor legfeljebb azért alszol el😊
2016. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nincs rá lehetőség? Minden posztot végig kell olvasni az Arckönyvön és lájkolni ?
2016. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!