Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1hónapja tartó szédülés!...

1hónapja tartó szédülés! Valaki járt már így? Nálatok mi volt a gond? 25l

Figyelt kérdés
Járok kivizsgálásokra.Vérvétel eredményem jó.Neurologia negativ.Akkor nem fül eredetű.24órás vérnyomásmérés eredménye alacsony vérnyomás pár kiugrás volt a pulzusommal.Nyaki ereket csütörtökön nézik uh.-on.Akkor a héten levették a vért ami a hormonokat nézik de annak erekménye 2-3hét közt lesz meg.Szedek Betahistint 3×1tabletta de nem segit.Munkaképtelen vagyok.Dohányzok ill.kávét is fogyasztok.Alkoholt nem iszok.Esetleg valakinek volt ilyen problémája?Ha tudtok valami ötletet szívesen meghallgatom.Köszönöm előre is! :)
2016. szept. 14. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Eszel eleget? Lehet jódhiány.
2016. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyaki porckorongsérvet derítettek ki nálam, úgy, hogy a neurológián (fizikai vizsgálatom nekem is negatív volt) tovább küldtek nyaki MRI-re.

Azt, hogy fül eredetű-e, a fül-orr-gégén vizsgálták különben, ott előbb jártam, mint neurológián.

2016. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mindig eszek eleget de a szédülésem előtt se voltam nagy étkű.De folyadékot rendesen iszok.Nekem nyaki uh-ot fognak nézni de szerintem az is kimutatja ha ott van a gond.
2016. szept. 14. 12:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Fül orr gégészeten is jártam.Viszont a tarkomnál jobb oldalon sokat fáj.
2016. szept. 14. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ultrahanggal porckorongot tudtommal nem lehet vizsgálni, nyaki UH-n a pajzsmirigyet, esetleg csecsemőmirigyet szokták nézni. Üreges vagy mirigyes szerveket lehet ultrahanggal vizsgálni.
2016. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyaki erek vizsgálata uh-gal negatív.A tarkó fájdalom mozgásszervi baj lehet.
2016. szept. 16. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!