Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől dagadt meg a bokám?

Mitől dagadt meg a bokám?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és a napokam tettem fel egy pár kérdést hereproblémával is, úgyhogy lehet valaki már úgy van vele, hogy "megint ez az idióta kérdez..."


Ott leírtam, hogy hogy kezdődött, és a zsibbadás lement a térdemig, bokámig. Fájt a vádlim is. A sok ülés után pánikomban elkezdtem nyújtani, futni, kocogni. A herezsibbadás, comb, vádli lassan elmúlt. Azzal egy időben elkezdett fájni a bokám. Most ott tartok, hogy megdagadt a belső rész, és egy pontban fáj. Ahol megnyomom belül a csontot. Most erre vagyok ráizgulva. Már a trombózistól, az embóliától félek, mert néha zsibbad a bal könyököm is. Tiszta hülye vagyok már.



2016. szept. 15. 22:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Persze nekem ma meg tegnap is festeni kellett, járkálni, le-fel ugrálni a padról, amitől még rosszabb lett.
2016. szept. 15. 22:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem túl hirtelen nyúltál meg? Olyankor szokott ilyesmi előjönni.
2016. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát de, tavaly óta a 43 kilómhoz nyúltam 20 centit. Azóta tiszta idióta vagyok, minden bajom van, nagyon későn érő serdülő vagyok, fél éve mutálok, zsibbad a herém, egész délután a betegségek tüneteit bújom
2016. szept. 15. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a háziorvosnak a bokád és keress fel eg ypszichológust a hipochondriád miatt, sürgősen hagyd abba az orvosi cikkek olvasását, mert még a leglényegtelenebb tünetnél is olvashatzs halálos betegéet is.
2016. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Alapból nem foglalkozok vele, nem foglalkozok vele, életemben először vagyok így ráfüggve, ez másfél hete tart. De zsibbad a bokám és a vádlim is egy kicsit, és a térdem is egy pontban.
2016. szept. 16. 15:02
 6/9 A kérdező kommentje:

"nem foglalkozok vele"


Csak egyszer akartam leírni.

2016. szept. 16. 15:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a gyors növekedés az oka. Az idegpályák nem győzték a növekedés iramát, ezért produkálnak furcsa tüneteket. Mozogj sokat, táplálkozz rendesen és igyál sok vizet.
2016. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A térdemig zsibbad a lábam, és a térdem néha kattog. Elég rossz.
2016. szept. 17. 18:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy alulról, a bokámtól a térdemig.
2016. szept. 17. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!