Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Energiaitalosok! Ti mennyit...

Energiaitalosok! Ti mennyit isztok egy nap? Mennyi volt a max? Fokozatosan növeltétek?

Figyelt kérdés
13/l, szoktam inni, egy héten olyan 2-3 dobozzal, kort is írjatok, meg hogy hány évesen ittatok először?
2016. szept. 17. 22:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt nyugodtan ihatod semmi bajod nem lesz tőle, én gyűjtő vagyok valami kérdésed van írj! :)
2016. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
napi egyet (48 mg koffein/100ml)
2016. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

16 évesen kezdtem, akkor csak heti 2-3 dobozzal az íze miatt. Majd 18 körül napi 1 lett, mert nem iszok kávét csak ezt. Most 30-hoz közeledek, nincs semmi bajom.

Bár nem is ittam egyszer se 10 dobozzal, bekeverve másfél liter pezsgővel szarrádrogozva egy bulin. Mert az energiaitalos balesetek nagy része ilyenből származik.. Ha nem is közvetlen, de ezzel készíti elő a terepet neki, hogy később egy sima doboztól felforduljon, utána meg a sajtó nyomja ezerrel a fúj káros energiaital maszlagot.

2016. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!