Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni kéz-és lábizza...

Mit lehet tenni kéz-és lábizzadás ellen?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom, folyton izzad a kezem és a lábam. Ami elég kellemetlen: rosszul érzem magam akkor, amikor meg kell fognom néptáncon vagy akármikor valaki kezét, mert tudom, hogy senki nem szeret izzadós kezet fogni. Vagy dolgozatoknál átnedvesedik a papírlap és ezért nem fog rá a toll, vagy akár elszakad. Mivel csak 13 éves vagyok, ezért ugye műtét nem jöhet szóba. Próbáltunk már hintőport, ilyesmiket, de nem nagyon használt. Kérlek, mondjon valaki valamit mit csináljak!

2016. szept. 18. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy folyadék, a neve Solitio Antisudorica. Ezt vattapamacsra szoktam tenni egy kis vízzel (mert amúgy nagyon tud csípni ha nincs hígítva) és be kell kenni a problémás területet. Neked kell kitapasztalnod hogy hányszor kell használnod, nekem már elég hetente- 2 hetente egyszer. Keress rá neten a bővebb információert!
2016. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Javítok, Solutio Antisudorica. :)
2016. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, majd kipróbálom!
2016. szept. 19. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!