Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ihatok citrom vagy orbáncfű...

Ihatok citrom vagy orbáncfű teát pajzsmirigy alulmukodessel?

Figyelt kérdés

Szedek rá gyógyszert.

Milyen hatással lehet rá a tea?


2016. szept. 20. 14:48
 1/5 anonim válasza:
Ha jól tudom ezek hormonmentes teák, annyi hogy az orbéncfű serkenti a dopamin termelést, ami egy örömhormon. Nyugodtan ihatod, de nem szabad túl sokat!
2016. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ihatod, én rendszeresen iszok citromfű teát mert a gyógyszer mellékhatása a pulzus emelése, hidegfrontnál előjön.

Orbánccal akkor vigyázz ha fogamzásgátlót szedsz.

2016. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Gondolom akkor hízni nem lehet tőle.

Össze is keverhetem a kettőt? Mennyit igyak egy nap?

2016. szept. 20. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel bele cukrot akkor nem, viszont lelassítanak, lenyugtatnak, tehát simán el tudsz tőlük aludni, kaja után nem szerencsés mert akkor hosszútávon hízni fogsz tőlük, tehát a napi mozgás legyen meg és inkább este célszerű őket inni alvássegítőnek, napközben csak akkor ha stresszes a helyzet és nem vezetsz!
2016. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább az volna a kérdés, hogy miért szeretnéd ezeket fogyasztani?

Milyen hatást szeretnél esetleg elérni?

A pajzsmirigyről sokat tudok, de a gyógynövényekről kevest, ha jól tudom az orbáncfű nyugtató hatású, amelyre pl. alulműködéssel gondolom nem sok szükséged van...

2016. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!