Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma reggel annyira gyengének...

Ma reggel annyira gyengének éreztem magam, hogy fel sem rudtam kelni. Mitől lehet. Nagyon komoly baj? (Többi lennt)

Figyelt kérdés
Ma reggel amikor kinyitottam a szemem olyan volt mintha nem is élnék. Nem szédültem de nagyon furcsa volt. Mintha mindjárt elájulnék. Volt már ilyen egyszer kb 2 hónapja. Abból nme lett semmi. Meg amikor felültem akkor is nagyon gyengének éreztem magam. Tudom hogy suli,meg koránkelés ilyenek. De én nem szoktam korán kelni meg későn feküdni. Tehát nem értem. Mitől lehetett.?? Lenne értelme orvoshoz fordulni?

2016. szept. 24. 07:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,jó lenne orvoshoz menned és nézni egy labort,amiben nézik a vérképedet, vasat, vércukrot és pajzsmirigyet. A panaszod lehet vérszegénységtől,attól,ha nagyon alacsony az éhgyomri vércukrod, esetleg pajzsmirigy alulműködés is okozhatja.
2016. szept. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!