Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az nem baj ha egy kamasz...

Vanda122 kérdése:

Az nem baj ha egy kamasz peldaul 14 eves estenkent szopja az ujjat?

Figyelt kérdés
Igen en vagyok az. Elmeslem van egy parnam ami kiskorom ota megvan es azzal alszom es ha mar almosvagyok beve
2016. szept. 26. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég undorító, és már rég le kéne szokni róla. A fogaid sem lehetnek valami szépek..
2016. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog. Bár az sem, hogy az 'üzlet és pénzügyek' kategóriába írsz ki egy ilyen kérdést.
2016. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem mondom, hogy egészséges azt meg főleg nem, hogy normális és biztos van valamilyen mentális oka - általában a szorongós gyerekeknél fordul elő feszültség levezetésként -, de ha az életed többi részére nem hat ki, akkor nem lehet olyan baj. Én is egész sokáig (azt hiszem 9 éves koromig) szoptam az ujjam és nincsenek lelki problémáim, a fogaim pedig teljesen rendben vannak. Persze azért javaslom, hogy próbál visszakeresni a kiváltó okot, akár a szüleiddel vagy ne adj isten egy pszichológussal (bár szerintem az ilyen kaliberhez kicsit drága) karöltve.
2016. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!