Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tizenéves (14) kamasz fiúként...

Tizenéves (14) kamasz fiúként hogy tudnék pénzt keresni? Van még valami olyan, mint régen a takarékbélyeg?

Figyelt kérdés
Nem kell nagy összeg, elég pár ezer forint is, de mivel diákmunkát még nem vállalhatok, 14 évesen hogy lehetne valamiféle zsebpénzhez jutni. Most ne mondjatok itthoni munkát meg kutyasétáltatást, vagy bébicsőszködést, mert ilyenekre nincs lehetőségem. Van netán valami olyan, mint régen volt az iskolai takarékbélyeg, ami által -zsebpénz viszonylatban- egész jó kis pénzeket lehetett gyűjteni? A tízen-valahányezer számomra már jó összeg, de a pár ezer is, mivel csak zsebpénzt akarok gyűjteni. Van valami módja ennek, akármilyen? Köszönöm a válaszokat!

#iskola #kamasz #zsebpénz #érme #malacpersely #takarékbélyeg #iskolai takarékbélyeg
2016. jan. 16. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

"hogy tudnék pénzt keresni?"

"mivel csak zsebpénzt akarok gyűjteni."


Mielőtt válaszolnék a kérdésedre, tisztázzunk valamit, mert itt némi zavart érzek Nálad: most akkor végül mit szeretnél? Spórolni a zsebpénzedből és azt gyűjtögetni vagy új bevételi forrás után nézni, azaz pénzt keresni?

2016. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak egy kis zsebpénzt szeretnék keresni.
2016. jan. 16. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérsz anyukádtól/apukádtól és veszed a fáradtságot, hogy rákeress erre, mert naponta 5x megkérdezik ezt a hasonlóan életképes kortársaid.
2016. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha vidéken élsz, akkor meg lehetne próbálni idős emberektől megkérdezni: nem kellene-e fát vágni vagy boltba menni, ha jeges az út, stb.

vagy ha van megunt játékod, könyved, felteheted a netre eladni. Más legális módot nem tudok.

2016. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondom, ilyen lehetőségem nincs, nem vagyok vidéki. Szórólapozás/plakátolásra gondoltam, de nem tudom, hogy lehet 14 évesen ilyen állást kapni.
2016. jan. 16. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
legálisan sehogy
2016. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Szórólapozni pláne nem tudsz: még ha lenne is cég, aki munkát ad, ha meglátják "illetékesek", hogy dolgozol, akkor tetemes büntetést sóznak a cég nyakába.
2016. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Munkát vállalni még nem tudsz legálisan.


Nekem se jut eszembe jobb, mint hogy pár megunt/nélkülözhető holmidat áruld a neten.

2016. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérj szülőktől.
2016. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!