Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan viseltétek a bárányhimlőt?

Hogyan viseltétek a bárányhimlőt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

sz..rul. én 32 évesen lettem bárányhimlős, rengeteg undorító pöttyel. nem viszkettek igazából, hanem fájtak. sajnos maradtak hegek is, ahogy leestek. mikor meg elmúlt volna már, a szememnél belül is lett egy valahol, és úgy szúrt a szemem 2 napon át, hogy napszemüvegben feküdtem besötétített szobában éjjel nappal tripla fájdalomcsillapítóval, de még akkor is fájtak a szemeim, és a fejem ettől.

az első pár nap azt hittem ok lesz, aztán egyre csak rosszabbodott, és mindig azt hittem, hogy jól van, ennél már nem lehet rosszabb, holnap jobb lesz, de mindig jött valami újabb, és rosszabb.

én komolyan azt hittem, hogy túl sem élem.

nem vagyok egy nyávogós fajta, de ez tényleg életem legszörnyűbb betegsége volt.

33N

2010. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy (fórumszerűen) az előzőhöz írok, nem pedig válaszolok:

Mi, akik kiskorunkban megússzuk, később nagyon megszívjuk. Csak tudnám, miért nem kapjuk el az óvodában, ill. általános elején, mint majdnem minden más gyerek. Ők sokkal könnyebben átvészelik.

Megj.: én még mindig nem estem át rajta, majd szerintem kérek vérvizsgálatot, és ha nem vagyok védett, beoltatom magam. Nem kockáztatom a halált (mert felnőttként halálos is lehet).

2010. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!