Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől alakul ki front érzékeny...

Mitől alakul ki front érzékenység? A váltózuhany biztos, hogy jót tesz?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy látszik, hogy frontérzékeny lettem. Ezelőtt sosem éreztem meg de 1-2 hónapja szívpanaszaim vannak és észrevettem, hogy többnyire akkor amikor időváltozás jön. Mostanában nem stresszelek, egyáltalán nem hajtom magam, biztos, hogy ez lehet az oka. Próbálnék tenni ellene de úgy tudom nem nagyon lehet. Fiatal vagyok még ehhez és az ebből adódó tragédiákhoz is. Azt olvastam, hogy ha hideg-meleg váltózuhanyt alkalmazunk akkor az tornáztatja az ereket és segíthet a frontérzékenység enyhítésében. Ez tényleg jó módszer? Nem lehet baj belőle? Mint például a nyáron ne menj felhevülve hideg vízbe.

Van még valami jó módszeretek amivel át lehet vészelni ezt az időszakot? Nagyon ijesztő.


2016. okt. 2. 21:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!