Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tisztálkodás után is büdös...

Tisztálkodás után is büdös marad a hónalj van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Hiába dörgölöm vagy 5 percig tusfürdővel, valahogy csak ott marad az a kellemetlen izzadságszag. van erre valami mód? (dezodor meg hasonlók nélkül)
2016. máj. 20. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz baba szappannal és semmiképp se túl illatosított pacsmagokkal. Illetve én az intim lemosót is szoktam hónaljra használni. :D És nem maradok büdös.
2016. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű a tusfürdőd. Bármilyen szappan vagy jobb tusfürdő meg fogja oldani a problémát. A babaszappan tényleg jó. Ne a 100ft-os boltban vegyél olcsó vackokat, mert még az egészségedre is káros lehet (például a parabének).
2016. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondanátok márkát hogy mi az ami rossz meg jó minőség?
2016. máj. 20. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
A babaszappannak ez a márkája, ha így kéred a boltban tudni fogja az eladó. A szappanok jobbak, mert nincs bennük általában annyi káros anyag mint amiket tusfürdőkbe pakolnak. Jó szappanmárka még a Palmolive, ha meg igazán bőrkímélőt akarsz, vehetsz glicerinest is, de az már drága - legalábbis a jók.
2016. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen a babaszappant ismerem. :D Bár azzal csak arcot mosni szoktam.
2016. máj. 20. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mért irtózol a dezodortól, nincs azzal semmi baj. Ha tartósan rajtad marad a bűz, az annyira beivódik a bőrödbe, hogy nem jön ki. Valószínűleg a ruhából se, szerintem az is büdös mosás után is. A dezodor meg megakadályozza a szag kialakulását.
2016. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, a ruhám nem büdös mosás után.
2016. máj. 20. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!