Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki ezt az istenver...

Hogy bírjam ki ezt az istenverte meleget?

Figyelt kérdés
Már most is megsülök.. Rosszul vagyok szinte...
2010. ápr. 25. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk költözz hozzánk! Itt 20 fok sincs.
2010. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Én is előre félek a nyártól. Utálom azt a nagyon nagy meleget! Én nem nagyon szoktam törődni az emberek reakcióival nyáron. Hordok magammal fél literes flakonban vizet és az utcán, mikor már nagyon melegem van, bevizezem az arcom, a fejem tetejét, nyakam, karom és legyezem magam egy füzettel mondjuk. Otthon pedig szintén folyamatosan vizezem a testem és legyezem magam.

Bár a jelenlegi munkahelyemen tavaly ősztől dolgozom, de ott is ezt fogom csinálni, mint korábbi munkahelyemen is!!!

2010. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az itthon nem gáz nekem, mert van klíma.. Egész nyáron megy.

De ha nem vagyok vízparton, medencében, nem bírom ezt a 20 fokot se :S

2010. ápr. 25. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 17 fok a tökéletes:) A család előre fél hogy mikor vonszolom be a hütöt a szobámba... klima nincs, úgyh kinyitom a hütöt és beülök elé ... nem a legjobb megoldás de azért müködik, ezt a hütöröl szerintem nem sokáig mondhatom el....
2010. máj. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!