Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 0,5l VODKA + 10db 0,5MG XANAX?

0,5l VODKA + 10db 0,5MG XANAX?

Figyelt kérdés
Tegnap este, megittam egyszerre kb üres gyomorra, 0,5l-es vodkát és utána beszedtem, 10 db XANAX-ot. Ne kérdezzétek miért, talán megakartam halni, nehéz korszakon vagyok túl, de nem értem, miért nem történt velem valami nagy baj? Emlékezni nem emlékszem arra az időszakra nagyon, de miért nem történt nagyobb baj?

2016. okt. 9. 19:03
 1/6 anonim válasza:
100%
Lehet orosz génjeid vannak. Amúgy nem mindegy? A lényeg, hogy továbbrai is élvezheted az életet a Föld nevű gettóban :D
2016. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem emlékszel rá? Akkor lehet, hogy már közben okoztál 3 balesetet, meg megöltél 2 embert. Nem biztos, hogy nem történt nagy baj.
2016. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így meghalni nem lehet. A legtöbb xanax-használó iszik is, a két anyag nagyjából kereszttoleráns.
2016. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy lenne kereszttoleráns? Nyugtató+alkohol könnyen lehet halálos kombó, nagyon veszélyes.
2016. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem alváshoz több xanax kell mg-ra értve. Az alkohol sose okozott problémát ha ráittam, mert éppen buli volt és nem akartam kihagyni. Sokszor vettem be vodkával vagy más alkohollal, mert tudom hogy semmi bajom nem lesz, persze ez szerencse. A lényeg hogy meglegyen a napi xanax anyagom.
2016. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is csináltam ezt, mikor ki akartam ütni magam. több nap is van ami teljesen kiesett így. viszont ennyitől meghalni nem fogsz, több száz xanax kell hozzá, meg gondolom alkoholból is jóval több. és még akkor sem 100%
2019. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!