Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcüreggyulladás meddig...

Arcüreggyulladás meddig húzódhat el?

Figyelt kérdés
Múlthét pénteken állapított meg a háziorvos arcüreggyulladást nálam, kaptam egy sumamed 500mg-os antibiotikumot, be is szedtem, de úgy érzem még mindig nem indult meg normálisan a váladék. Ha előrehajtom a fejem nyomást érzek az orrom környékén és a fejem is sokat fáj, alig bírom kifújni az orrom, pedig szinte álandóan elvan dugulva, de nagyon sűrű. próbálom tenni a dolgom itthon, de nagyon hamar elfáradok. Ez még mindig az arcüreggyulladástól lehet?
2016. okt. 13. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Melegíted lelkiismeretesen? Anélkül nem fog megindulni, de nem ártana visszamenned sem, azért már javulnia kellene.
2016. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne melegítsd, mert csak még jobban belobban a gyulladás. Magától nem fog megindulni a váladék, mindenképpen kellene használnod valamilyen megfázásra való orrspray-t, reggel-este 2-2 befújás bőven elég, érezni fogod, ahogy elkezd ürülni. Érdemes sok vizet/gyógyteát inni, ha keveset iszol, még sűrűbb lesz a váladék.
2016. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bátran ajánlom neked a Stérimar izotóniás oldatot, én a leírás szerint használtam és a váladék azonnal megindult a hasznalat utáni fújásnál!
2016. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!