Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a párommal? Mi értelme ennek? Már belefáradtam. A többi lent

Figyelt kérdés
Az van, hogy több éve együtt vagyunk a párommal, van is két gyerekünk. A gondom ott van, hogy hiába mondom neki évek óta mondom neki, hogy el kéne mennie dolgozni, mert én nem tudok a pici gyerekektől, de ő csak nevet, meg azt mondja, hogy nincs neki való meló...az elején még dolgozott míg nem volt gyerek. mostanában már otthoni munkáit is elhanyagolja velem is csúnyán beszél. most ott tartok, hogy inkább én megyek el 3 műszakba, bár nagyon fáj a szivem a gyerekek miatt:( teljesen kiábrándultam belőle
2010. okt. 30. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miből éltek?

Valakinek dolgoznia kell.

Válj el, egy éhes szájjal máris kevesebb van a nyakadon!

2010. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Így van, etetné a franc a lusta disznaját!!!!!!!!!!!

Nem is kérdés....zavard el a fenébe!

Még a két picinek a szájától vonja el a falatot... tudod, mikor hagynám!

2010. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

az én unokabátyám detto ilyen.Csak ott 4 gyerek van,és már jóideje nem dolgozik ő sem,sőt még az otthoni teendőket is a felesége vagy az anyja csinálja meg,ő meg egyész nap csak a számítógép meg a tv előtt ül.MOst kezdte az ovit a legkisebb gyerek és így a felesége ment vissza dolgozni.

Hát sztem ha tudsz akkor válj el és dobd ki!!!Én biztos nem etetném,meg mosnék egy ilyen disznó emberre.Én 3 éve vagyok együtt a párommal és 2 éves a lányunk,de csak egyszer ejtené ki a száján hogy nem megy dolgozni!!!Nem lenne tiszta ruha meg főtt kaja előtte az biztos!!!

2010. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
szívem szerint már rég elhagytam volna, csak nincs hova mennem szüleim sajna nem vmi jók:( meg azzal fenyeget, hogy a gyerekeket úgyis elvenné tőlem, mert az anyja nem hagyná elvinni őket
2010. okt. 30. 11:53
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
hülye liba....költözz és kész, a munkanélküli disznó úgysem kapja meg a gyerekeket, te meg felemeled a segged és elmész dolgozni, mert te is lusta vagy, gondolom, nem újszülöttjeid vannak
2010. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
értelme semmi. hihetetlen, hogy milyen trógerek vannak. én megszabadulnék tőle az biztos, a kérdés csak az, hogyan?
2010. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok ismét!Elvenni nem tudná tőled még akkor sem ha albérletbe laknál a gyerekekkel.

Nálunk is most megy a huzavona mert a párom agybeteg anyja szerint mi nem neveljük jó a gyereket és nem érdemeljük meg ezért szaladgál a gyámügyre..Ahol persze jó kiröhögték,mert...(most csak láthatást kapott azt is csak 6 hetente 1 órát felügyelet mellett) az egyik családsegítős ismerősöm mesélte hogy még egy bizonyítottan prostitól sem vehetik el a gyereket ha rendesen megvan a gyerekének mindene(tapasztalta).

Kérj tanácsot az ottani családsegítőtől,gyermekjóléti szolgálattól vagy az önkormányzattól.Biztos segíteni fognak,nekünk is sokat segítettek!

2010. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

kedves 12:08-as!!Na azért megnéznélek ilyen helyzetben mennyire lenne nagy a pofád és kidobnád-e a gyerekeid apját!!??

A hülye liba meg te vagy,mert nem tudsz normálisan válaszolni a kérdésre!!!

És még primitív is!!!

2010. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem gondolom magam hülyének, és lustának se. gondolom nincs gyereked 12:8-aska. el fogok menni dolgozni írtam is, de picik a gyerekek( 18hós, és 3éves) csak az éjszakázástól félek. mert a párom igazán azt se veszi komolyan ha esetleg betegek lennének a gyerekek, és majd folyton aggódnom kell
2010. okt. 30. 12:38
 10/16 anonim válasza:
Nagyon sajnálom a helyzetedet, de ebben a helyzetben magad kell hogy dönts. Kívülállóként mindenki azt fogja mondani h zavard el a francba, de gondolom ez nem olyan könnyű dolog. Mondd meg neki hogy ha nem mész el dolgozni x időn belül akkor búcsút inthet a családjának.
2010. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!