Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen kontaktlencsét vegyek?

Milyen kontaktlencsét vegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja hordok kontaktlencsét, napi lencse Dailies márka.

De 100%-ig nem vagyok megelégedve vele é szeretnék havi is át váltani, aki hord leírná a tapasztalatait? Mi az ami bevált, mi az ami nem, honnan rendelitek stb.

Másik kérdésem, hogy mennyire lehet eltérni pl. görbületben? Mert láttam hogy némelyik jobb minőségnél nincs pontosan az, amit az optikusnál állapítottak meg nekem. Előre is köszi a válaszokat!



2016. okt. 14. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne térj el semmiféle görbülettel, ilyenekről optikussal konzultálj. Sőt, szerintem arról is, hogy milyet szeretnél, nem muszáj nála megvenni, a neten úgyis olcsóbb.
2016. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Göbületet semmiképp ne válts, árthat a szemednek
2016. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp netről szeretnék rendelni mivel jelentősen olcsóbb, csak annyi féle van nem tudok választani, ha próba lencsével kezdek is kellene valami támpont, hogy melyiket érdemesebb
2016. okt. 14. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az optikusoddal, hogy mi a bajod a régivel. Én évek óta napi Dailies Aquacomfort plus-t használok.
2016. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyik alapvető probléma, hogy csak napi lencséje van, és mióta hozzászoktam felesleges napira kiadnom jóval többet, mivel állandóan hordom.

Nem feltétlenül rossz egyébként, csak előfordul, hogy kényelmetlen szeretnék mindenképp kipróbálni mást is.

2016. okt. 14. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Tarhálj tőle ingyenes próbalencsét.
2016. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!