Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van rá esély hogy komoly...

Van rá esély hogy komoly beteg lettem?

Figyelt kérdés
Múlthét szombaton szexeltem egy ismeretlen néger pasival egy szórakozóhelyen! Rá 2 napra nagyon beteg lettem és azóta is tart. Lázam van torok fájás hányinger! A pasimmal azóta nem is merek szexelni mert nem akarom, hogy elkapjon valamit! Szerintetek van rá esély, hogy valami fertőzést kaptam?
2016. okt. 16. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
meglehet, ideje kivizsgáltatnod.magaf
2016. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
ri ban c
2016. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Múlthét szombaton szexeltem egy ismeretlen néger pasival egy szórakozóhelyen! Rá 2 napra nagyon beteg lettem és azóta is tart. Lázam van torok fájás hányinger! A pasimmal azóta nem is merek szexelni mert nem akarom, hogy elkapjon valamit! Szerintetek van rá esély, hogy valami fertőzést kaptam?"


Pasid van ,de egy másik csávóval csinálod. Megérdemled ,rib🅰nc.

Remélem elhagynak ,te hülye szar darab.


Ui.: Kit érdekel ,hogy milyen származású a férfi? Te korlátolt gondolkodás fogyatékos pics🅰.

2016. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Remélem meg is döglesz...az ilyen míg is érdemli...ha van pasid akkor nem értrm miért kúrsz mással?
2016. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Ja múlt szombaton és 8 nappal később teszed fel a kérdést?

Mi a fa*ért kell ilyen átlátszó kamu szarokat kiírni ide? Erre vered, te gyökér?

2016. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: Én is remélem ,hogy kamu.
2016. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A r*b*nc*zást szerinteem mellőzük most mert mindenki álszent, na hagyjuk is !! =) Legyen meg a véleményed magadban !! A normális válaszokat köszönöm !! Tegnap késő este piros apró kiütésekkel volt tele a mellkasoom, de reggelre eltünt minimálisan látható csak !!
2016. okt. 16. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Kis ribi ,leszarom a véleményedet. Kib🅰szottul nem tartalak tiszteletbe. Ha a szemem előtt lennél le is köpnélek. Te csak egy kurv🅰 vagy. Aki méghozzá álszent és nem mindenki álszent ,de TE AZ VAGY.
2016. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ideje elmenni az orvoshoz. A háziorvosnak mondd el a panaszaid, mitől alakult ki, ő majd ad beutalót megfelelő szakorvoshoz.

Megrak egy ismeretlen néger, ráadásul párod is van, és csodálkozol, hogy mindennek elhordanak? Nem másokban a hiba, hanem benned, nem is kicsi. Amúgy meg nem értelek, mi a vonzó egy szó szerint és nem szó szerint is sötét négerben?

2017. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!