Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik osztálytársam anyja...

Egyik osztálytársam anyja rákos beteg! Nem tudom mennyire komoly! De a rák, az rák! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon foglalkoztat a dolog, nem hagy nyugodni! Sajnálom a lányt! Mit tehetnék hogy lássa én mellette állok? Ha rosszabb lesz a helyzet ha nem! Szeretném ha tudná, én itt vagyok neki!

##osztalytars ##rak ##sajnalom
2016. szept. 24. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Maradj mellette, mikor időt kèr adj neki ès teret is de ha túlságosan sokat akar ne engedd mert önfejűen taszít majd ès azt akarja hagyd bèkèn egyedül akar lenni stb.. Idáig ne juss el mert ha bezárkózik vège! Gyógyíthatatlan? Úgy tudom arra már van gyógymód! Neked itt erősnek kell maradnod nem szabad megtörnöd, ez nagy kihívás számodra. Mert ha egyszer rosszul csinálsz valamit akkor az egèsz rossz bukta. Legyèl vele, így már èrezni fogja hogy vagy neki.
2016. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leginkább ne temesd el idő előtt. A részvéted nem is az anyjáról szól valószínűleg, hanem a lány iránti érzéseidről. Maradj meg ennél, nem kell kivetíteni az anyjára. De nyilván jól tud esni, ha mellette vagy, és látja rajtad/benned az igazi(!) empátiát.
2016. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha eddig nem voltál a barátja, akkor ne most kezdj el nyomulni, szenzációhajhásznak fogsz tűnni.
2016. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Válaszd szét a dolgot kétfelé. Egyrészt sajnálod az anyukáját, másrészt szereted azt a lányt.
2016. szept. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem arról van szó h szeretem, mert nem! Csak az h sajnálom az anyukáját, és őt! Rossz lehet most neki! Nem a szerelemről van szó most!
2016. szept. 25. 00:50
 6/6 anonim ***** válasza:
7%

Óhh, ünnepélyesen szeretném megragadni az alkalmat és az irónia eszközével élve bejelenteni, hogy az éjjeli baglyoknak, a kérdező személyében, sikerült ma éjjel összefutniuk a gyik ügyeletes terézanyujával.

- keserű mosoly -

Kedves kérdező, aranyos, ami írsz, csak vagy tényleg reinkarnálódott benned valami jótét lélek, vagy még magad előtt sem világos, hogy a sajnálatod az érzéseid kivetülése. Rosszabb esetben a beteg édesanya eszköz számodra. Ugye nem baj, ha így jön le a dolog? :\

Sajnos az iskola tanulói (mennyi is? 800-1200 fő?) között akadhat még pár hasonló, ideje összeszedni az empátiád batyuját, és útra kelni, másnak is szüksége lehet rád! Vagy injább maradnál a kislány mellett, ugye?

2016. szept. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!