Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van erre mòd a terhesség...

Van erre mòd a terhesség során? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szerintetek tudom befolyásolni majd a terhességem soràn, hogy a gyerek bírja az utazást, tehát ne legyen rosszul autòban, buszon. Soha nem gondoltam erre, mindaddig míg a jelenlegi párommal nem találkoztam, mivel én , sőt a családban mindenki bír utazni rosszullét nélkül, azonban a pàrom kicsi korában hányòs volt autoban, buszon egy 30perces utat nem bîrt ki, ugyan felnőtt korára kinőtte annyira, hogy màr csak pici hányingert érez pl, ha hátul ül vagy olvas közben. A családjában náluk sosaknál ez van, anyukájánál mau napig, de csak buszon. Itt merült fel bennem a kérdés, hogy örökletes lehet ez?! Tudnám ezt úgy befolyásolni, hogy sokat utazok terhességem során, talán ugy megszokná a baba? Valaki nem tud erről valamit? Egy gyerekbek is szenvedés ez, ha ezzel kell együtt élni, plusz hányásfòbiám van, ugyh bepánikolok az ilyen helyzetektől, nyilvan leküzdeném a saját gyerekemért valamilyen szinten, de ha lehet ezt az utazási rosszullétet elkerülném mindkettőnk érdekében.

#baba #Terhesség gyerekvállalás #utazási risszullét
2016. okt. 20. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utazási betegséget az okozza, hogy a szem nem látja azt a mozgást, amit a fül egyensúlyszerve érzékel. Mivel a magzat szeme nem lát semmit, de a füle adott kortól működik, ezért folyamatosan ilyen állapotban van, tehát nem tudod külön "trenírozni" erre. Az nem ismert, hogy mitől függ, hogy valakinek van hajlama erre a betegségre, vagy sem, illetve milyen mértékű, és melyik formánál jelentkezik elsősorban.
2016. okt. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valòban ebbe így nem gondoltam bele, csak azt gondoltam, hogy megszokja pl a rázkòdást, utazást. Köszönöm a választ
2016. okt. 20. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!