Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszüntetni az...

Hogy lehet megszüntetni az idegi alapú izzadást?

Figyelt kérdés

Alapos fürdés után (is) tapasztalom hogy elkezd izzadni a hónaljam. És büdös is.


Sajnos szorongó típus vagyok.. :( Mi a megoldás??



2016. okt. 21. 17:34
 1/3 A kérdező kommentje:
20/l
2016. okt. 21. 17:38
 2/3 anonim ***** válasza:

A szorongás okát kellene megszüntetni, de arról egy szót sem írtál. Mitől szorongasz? Kövér vagy? Bántanak? Nem megy a tanulás? Beteg vagy?

Mindenen lehet segíteni, de legalább magadnak valld be, mi az oka. És akkor szép lassan lehet is rajta segíteni...

2016. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtattál.. az okkal vagyis okokkal tisztában vagyok... nem úgy működik hogy egy csapásra eltöröljem őket... illetve nem vagyok olyan helyzetben, hogy eltudjam törölni őket. Például sokat gondolok a jövőre és aggaszt hogy gyorsan telnek az évek. Ez csak 1 az 1000 -ből..


Dolgozom rajta, hogy jobb legyen és, hogy kevesebbet gondolkodjak... egyelőre ezt tudom csak tenni magamért...


Nem tudom csak másokra gondoltam, biztos nem én szenvedek ezzel egyedül... Másnak mi használt... stb...


Kikapcsolni az érzelmeimet ugye nem tudom...

2016. okt. 22. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!