Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák éjszaka aludni,...

Hogyan tudnák éjszaka aludni, hogyan lehet megszüntetni az éjszakai pillangó hatást?

Figyelt kérdés
Totál nem tudom hova tenni magam gyakorlatilag 1 hónapja folyamatosan fent vagyok még éjjel is, de egy percet sem tudok aludni de tényleg, és így felcserélődtek a napok néha nappal alszok(legtöbbször) mint egy k**tt vámpír. Próbáltam megszüntetni a problémát többször is úgy hogy nem aludtam se nappal se éjszaka ilyenkor kb annyit értem el, hogy 22:00 kor lefeküdtem aludni majd felkeltem mondjuk 1:30 kor totál kipihenve , és megint pörögötem egész este mint a ventilátor..próbáltam lefoglalni magam munkával, edzéssel stb de semmit nem segít a problémok. Nyugtatókkal is próbálkoztam már valamikor segít 1 db de valamikor 4 is kevés :D, és nem igazán szeretném szedni őket. Igazából 1 hónapja vagyok munkanélküli de soha nem voltam valami jó alvó mindig hallottam kb mindent alvás közben félálomban szoktam szontyorodni vagy én már nem tudom mivan...azt sem mondanám, hogy nekem ez a megszokott , mert folyamatosan fáradt vagyok kivéve ugye éjjel. Szerintetek , ha keményen berúgnék mondjuk egyszer és úgy feküdnék le akkor vissza álna a dolog? A szexel próbálkoztam már, de annyi volt az eredménye , hogy vége volt a csaj feküdt mellettem én meg játszottam a számítógépen tovább mint valami nem normális.

2016. okt. 5. 04:09
 1/8 A kérdező kommentje:
tudnék*
2016. okt. 5. 04:10
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. okt. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha 1 hónapja nem tudsz aludni és 1 hónapja vagy munkanélküli, akkor biztos van összefüggés a kettő között.

Most, hogy nem dolgozol, nem fáradsz el!

A sport, meg, hogy "próbáltam lefoglalni magam munkával" nem ugyanaz.

Aki dolgozik minden nap, rendszeresen, az elfárad és tud aludni!

Lehet, nincs igényed napi 10 órára, de napi 6 órát a szervezet kívánja.

Keress munkát, én 12 órát dolgozom, minden éjjel jól alszom :)

2016. okt. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha birod akkor ne aludj. De a legrosszabb a gyógyszer. Biztos ki vagy pihenve és neked annyi kell.
2016. okt. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a munkanélküliséggel függ össze, de ezen muszáj túllendülni, különben nem fogsz tudni az álláskeresésre sem koncentrálni, és te is érzed, hogy ez így nem jó.

Berúgni azért nem kell. :-) De az alkohol nem rossz tipp, engem mindenféle alkohol elálmosít, túlzásba sem kell vinnem, szóval ha rád is hasonló hatással van, egy kicsit megihatsz lefekvés előtt, hátha segít. Kis mértékben nem ártalmas.

Illetve anyukámon a Teaház Relax teája és a Mandala teák éjszakai teája segített, amikor alvásproblémája volt. A Teaház teája olcsóbb valamivel, ha az ár számít, de mindkettő jó.

2016. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az "éjszakai pillangó" kifejezést a prostituáltakra használjuk, csak szólok, mielőtt máshol is hülyét csinálsz magadból.
2016. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Háde azt mégse írhatta, hogy prosti, nem igaz ?
2016. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat:) !
2016. okt. 5. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!