Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megfogni vagy...

Hogyan lehet megfogni vagy megragadni egy fiú figyelmét?

Figyelt kérdés
Közhely, de mégis zavaró. 16 éves lány vagyok, és egy iskolába járok egy 18 éves fiúval, aki nagyon szimpatikus lett. Mivel ő ugye bár fölöttem levő osztályba jár, nem ismerjük egymást, viszont nagyon megszeretném ismerni:) Segítséget kérnék, hogy hogyan tudnám felkelteni az érdeklődését vagy hogyan közeledjek felé úgy, hogy ne legyek rányomulós vagy átlagos? Lehetőleg értelmes válaszokat, kérlek, furcsa, de fontos volna nekem:)

2016. okt. 22. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

vigyél neki kaját, vagy sütit :D a srácok szeretik.. vagy csak én :D kitudja.. :D

18/F

2016. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miniszoknyával.
2016. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tegyél olyan ártatlan és hétköznapinak tűnő dolgokat, amiket eredetileg nem vennének észre az emberek (összeütközés, véletlen találkozások) és ha úgy van úgy is észrevesz
2016. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de esetleg egy beszélgetést hogy tudnék kezdeményezni?:)
2016. okt. 22. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok.. beszélgetést.. nemes egyszerűen.. odamész hozzá, és megpróbálkozol egy témával :D vagy bejön, vagy nem, a hímek sem szörnyetegek azért..
2016. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!