Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orrban törés után vagy...

Az orrban törés után vagy következményeként összegyűlhet folyadék?

Figyelt kérdés
Nem hallottam még ilyesmit, ezért nem tudom, hogyan viszonyuljak hozzá. Eltörtem az orromat, másnap helyrerakták. Előtte is éreztem valami furát, de nem tudtam megfogalmazni mi is zavar, aztán ahogy itthon leültem, azért éreztem, hogy konkrétan az orromban, (kúp, hegy)van valami folyadék, ahogy megbillentem érzem ahogy "mozog" bent. Elsőre vért tippelnék, mivel elég csúnyán összevertek, szóval volt vér bőven. Visszamenjek orvosokhoz ezzel vagy magától felszívódik?

2016. okt. 24. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel fog szívódni.
2016. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez gyakori dolog? Elég kellemetlen érzés és mintha még gyűlne is kissé.
2016. okt. 24. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a törések,de a zúzódások velejárója az,hogy sérülnek az erek és a vér a szövetek közé folyik. Ezért szokott bekékülni.Ez néhány napon belül "besűrűsödik",aztán szépe lassan felszívódik. Egyelőre emiatt nem kell visszamenned.
2016. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!