Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A korpásodás elleni sampontól...

Meggyespupák kérdése:

A korpásodás elleni sampontól korpás lesz a fejbőr?

Figyelt kérdés

Üdv! Mondtam anyámnak, hogy vegyen sampont, lehetőleg csalánosat és/vagy mentolosat. Sajnos egyiket sem vett, hanem egy korpásodás elleni samponnal tért vissza, akkor kiakadtam. Megmondtam neki, hogy én nem fogok olyat használni és soha életemben nem is voltam korpás most sem vagyok az. Az a gyanúm, hogy a korpásodás elleni sampon korpát okoz! Az orrárra kötöttem, hogy soha többé ne vegyen korpásodás elleni sampont. De lehet, hogy paranoiás vagyok. Másnap anya visszatért a boltból egy mentolos samponnal, amelynek nagyon megörültem. Később elolvasom az apró betűs részt a hátoldalán... Ez is korpásodás elleni sampon! Kiakadtam... Megmondtam, hogy ezt ne! Most már ezt kell használnom! :(

Szerintem direkt szabotálják a korpásodás elleni samponokat és olyan anyagokat raknak bele, hogy még az se gyógyuljon ki a korpából, aki használja, hanem még inkább korpás legyen és ha nem korpás személy használja, akkor legyen korpás! Nektek mi a véleményetek? Használtatok már korpásodás elleni sampont és ha igen elmúlt tőle a korpa vagy kialakult tőle a korpa? A head and shoulders eleve korpásodás ellen van, mert még a neve is arra utal? Fej és vállak... Head and shouldersből csak korpásodás elleni sampon létezik? Nem akarok korpás lenni!



2016. okt. 25. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A korpa az a sampon amit nem mostál ki a hajadbol létezik ellen sampon zz a haden shoder
2016. okt. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz ezt az értelmetlen és retardált választ. Egyik kérdésemre sem válaszoltál plusz megmondtam én nem vagyok korpás... Ennyi telik Magyarországtól még a kérdéseimre sem adnak választ! :D
2016. okt. 26. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Tessék, itt a válasz: nem leszel tőle korpás :) A gyártónak tökmindegy, hogy a korpásodás elleni vagy egy másik samponját veszed, nem érdeke, hogy korpás legyél tőle, mert akkor jó eséllyel az életben nem veszel tőle semmit. Azon kevesek, akik meg csak kifejezetten korpa elleni sampont gyártanak, abban érdekeltek, hogy hasson a termékük, mert akkor többen veszik.
2016. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
micsoda hisztis pi.csa :D
2016. dec. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudtad, hogy nő vagyok? xD
2016. dec. 20. 01:47
 6/7 anonim ***** válasza:
onnan hogy csak egy nő képes ilyen hisztit csapni egy ilyen piszlicsáré ügy miatt. van lábad, elmész szépen azt veszel magadnak
2016. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fúú az ilyet mint te élve kéne eltemetni
2018. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!