Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek mi vált be hajhullásra?

Yngve kérdése:

Nektek mi vált be hajhullásra?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve tart, leginkább a homlokomnál (azaz egyre magasabb/egyre vesebb a haj) és a fejem búbján. Orvossal szinte minden területet kivizsgáltunk, pajzsmirigy oké, gyulladás nincs, táplálkozás a szokásos, stressz nem több mint azelőtt. Alpecin nem jött be. Diprosalic se. Viszket is nagyon, és most már korpásodik is. Nektek bevált valami? Kifejezetten olyanok válaszát várom, akik kipróbáltak olyasvalamit, ami bevált.

2014. okt. 30. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez itt nem a reklám helye, de nekem a következők váltak be: szelén (pontosabban szelént, Q10-et, magnéziumot tartalmazó tabletta, dm-ben lehet kapni), valamint herbáriás csalán hajszesz. Így, külsőleg-belsőleg kezelve a dolgot.

Anyumnak is erősen hullott a haja, neki a Varga hajcsepp vált be, nekem az annyira nem, ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a jó.

2014. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 acelsziv ***** válasza:
nekem a külsőleg cuccok nem váltak be. Viszont amikor szedtem Dr Lenkei vitaminokat gyönyörűen elmúlt a hajhullásom.
2014. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!