Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó hányinger, miért?

Állandó hányinger, miért?

Figyelt kérdés

Már másfél hete szűnni nem akaró hányingerem van, néha olyan mintha üres lenne a gyomrom. Akármit eszek ugyan úgy megmarad. (Próbáltam diétát)

Általában üléskör jobban előjön, akkor rosszabbul érzem magam. Voltam orvosnál adott haspuffadás ellen valamit, beutalót ultrahangra és vérvételre. Ultrahangom teljesen negatív, vérvételt még nem tudom. Nem hinném hogy pszichés dolog.

Vírus vagy fertőzés kiderül a vérvizsgálatból? Egyetemre járok és nem tehetem meg, hogy állandóan hiányozzak, ha meg be is megyek az óra feléig bírom ki, mert mindig rám jön az az érzés mintha elhánynám magam mindjárt.


Van egy gyógyszer amit szedek minden nap (Inerta), mivel bőrgyógyász ezt írta fel. De ezt már 5 hónapja szedem és sose volt gond. Ezt is szüneteltettem hátha az a baj, de nem.

Próbáltam gyömbért reszelni és úgy megenne, próbáltam kamilla teát, citromfű teát, de nem javul.



2016. okt. 25. 18:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jah és nem hányok és nem megy a hasam se.
2016. okt. 25. 18:54
 2/16 A kérdező kommentje:
Iszok rendesen, de sokszor már a víz nyelése is nehéz a hányinger miatt.
2016. okt. 25. 18:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy gastroenterológiai vizsgálat (akár gyomortükrözés),mert ilyen panaszokat tud csinálni egy krónikus gyomornyálkahártya gyulladás,de akár nyombélfekéyl is. Nem stresszelsz sokat?
2016. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lisztes,tejes ételekkel hogy állsz,ha egyáltalán fogyasztasz ilyeneket,az után nem rosszabb?
2016. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Sose volt gondom a tejes lisztes cucokkal.

Amúgy nagyon hirtelen jött rám a dolog, az egyik órán lettem rosszul. Az előtt 5 perccel még nem éreztem semmit.


Ultrahangon ez nem látszódott volna, hogy gyulladásom van??

2016. okt. 25. 19:26
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen kezdődött,akkor a legvalószínűbb,hogy vírus lesz.
2016. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, de már nagyon elhúzódik :(

Vettem már be Béres ProBio 6 -ot, ez segítene rajtam?

2016. okt. 25. 21:45
 8/16 A kérdező kommentje:
Lázam nincs.
2016. okt. 25. 21:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Ártani biztosan nem fog. De ha ilyen makacsak a panaszaid akkor kéne az a gastroenterológiai vizsgálat.
2016. okt. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Voltam gasztroenterológián, de az is negatív lett. Végül felírt valamit az orvos, ami javít a helyzeten. Elvileg savtúltengés volt az ok.
2016. nov. 1. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!