Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le a gépezésről?

Hogyan szokjak le a gépezésről?

Figyelt kérdés
az egész nyarat végig gépeztem és minden reggel(délben) amikor felkelek azonnal bekapcsolom a gépet és késő estig gépezek.Nem bírom megállni akármennyire próbálkozok mert most nyáriszünet volt és több szabadidőm lett.Nemrég kezdtem az egészet átgondolni az egészet amikor rájöttem hogy mindjárt vége a nyáriszünetnek(bocsi hogy eszetekbe juttattam :S) és hogy az egészet elcsesztem gépezéssel és amikor visszagondolok rájövök hogy mekkora gyökér voltam hogy csak erre fókuszáltam és most a nyáriszünet végére teljesen függő lettem és nem bírom megállni.Ki se tudok annyira mozdulni mert rohadtul ellustultam meg eléggé nagy a forgalom ahol lakok.ki is eszeltem néhány dolgot a nyárra de ezekbő csak azok sikerültek amik gépezéssel kapcsolatosak.valaki aki átélte ezt tudna tippeket adni hogyan szokjak le? NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM! bízok bennetek

2016. aug. 17. 02:31
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Anno én is ezt csináltam, mint te.. nap mint nap csak gépeztem reggeltöl késö estig, a haverok mindig jöttek, de én hamar leráztam öket és mentem is vissza kockulni. (World of Warcraftoztam, az egyik legjobb klánba voltam, ahol ha elakart az ember valamit is érni, akkor mindig harcra készen kellett állnia)

Nekem az segitett végül, hogy házfelujitás miatt nem tudtam kockulni egy honapig és kénytelen voltam kimozfulni.. mikor ujra rudtam volna játszani már nem volt kedvem, ugyéreztwm sokmindenröl lemaradtam, nah meg megtapasztaltam az 1 honap alatt, hogy nem is rossz a haverokkal mászkálni.

Azt javaslom, hogy bármivel is játszol függeszd fel és menyj el a haverokkal mozizni, szalonnát sütni, bicajozni, stb.. a lényeg, hogy ne bent kuksolj, nem egészséges.

2016. aug. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Óh tudom miről beszélsz, én is gépfüggő vagyok, bár inkább úgy mondanám hogy internetfüggő. Internet nélkül unatkozok a gépen, még ha van pár PC játék akkor is. Képes vagyok reggeltől hajnalig iPad-en szörfözni a neten, ha elromlik a gépem. Egész nyáron szintén 12, 13 óra fele kelek fel és csak másnap hajnalban 4 körül megyek aludni.

Egy barátnő kell neked, aki majd elveszi az időt a géptől.

2016. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!