Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Majdnem elájultam?

Majdnem elájultam?

Figyelt kérdés

Háromszor történt velem olyan, amit nem igazán tudok hova tenni. Ájulás előjeleire gyanakszom, de nem vagyok benne biztos, hogy ez az, mert végül nem ájultam el.

Mindhárom alkalommal szédülni kezdtem, sípolt a fülem, úgy éreztem forróság önti el a fejem és lever a víz, majd fekete foltokat láttam, végül minden elsötétült. Nem tudtam segítséget kérni, mert nem tudtam megszólalni. Mintha elvesztettem volna az eszméletemet, de nem estem össze. Ez tartott kb.15 másodpercig, majd újra elkezdtem látni és ha ittam vagy lefeküdtem lassan jobban lettem.

Lehet ez az ájulás előjele?

3 éve pánikbetegségben szenvedek, amiből mára már nagyjából kigyógyultam, már csak kisebb rohamjaim vannak. Van ennek valami köze ehhez?



2016. nov. 6. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
igen, ez klasszik ájulás. valszeg a béka s*gge alatt van a vérnyomásod. sportolj valamit
2016. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!