Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszabadulni a...

Hogy lehet megszabadulni a fülcimpában levő csomótól?

Figyelt kérdés

Mind a kettő fülemben vagy egy kb fél borsnyi csomócska, már egy pár éve. Ki van fúrva a fülem, valószínűleg akkor alakult ki, amikor nagyon nagyon sokáig volt a fülemben egy fülbevaló, éjjel nappal. Ha nagyon bögyörészem, körömmel valami nagyon minimális mennyiséget ki tudok bányászni, és valami iszonyatosan büdös trutyi...

Hogyan lehetne kiszedni onnan? Ha nem lehet sem érekel annyira, eddig is megvoltam vele... :/



2016. nov. 8. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én orvosra bíznám a dolgot, az kemény ám amikor egy fül elfertőződik, és esetleg gyulladás húzódik a porcra.

Mocskosul tud fájni, aludni sem fogsz tudni tőle, és a porc gyógyul a legnehezebben.

Plusz ne legyél igénytelen a személyes higiéniára! Hogy lehet napokig hordani egy fülbevalót?

Alsóneműt is napokig hordasz?

2016. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj a sebészetre, ott majd tesznek vele valamit.
2016. nov. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem én, viszont csak szólnék hogy most 14 éves vagyok, és már jó pár éve megvan, nem volt vele semmi panasz, és ez a dolog kb 8-9 éves koromban volt..
2016. nov. 9. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!