Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok megszabadulni a...

Hogyan tudok megszabadulni a tériszonytól, ha tudom hogy életveszélyes helyzet miatt alakul ki?

Figyelt kérdés
A helyzet nálam egy kicsit komplikáltabb, mint a legtöbb ember esetében. Alapvetően van egy kis tériszonyom ami kb. 100 m-es magasságtól kezdődik, viszont könnyen felül tudok rajta kerekedni, ha tudom hogy biztonságban vagyok. Azonban egy olyan helyen dolgozok, ahol muszáj 100 m-nél magasabbra menjek. Egy elég ingatag rozsdás rámpára vannak "ráerősítve" kb 3 cm vastag farostlemezek (némelyik korhadófélben van és nem túl stabil), a védőkorlát (ami szintén rozsdás) pedig elég alacsony és hézagos. Nekem pedig ezen kéne naponta több alkalommal föl és lemenni. Előttem már mások is használták sokat ezt a feljárót, baleset eddig még nem történt szerencsére. Viszont a rendszeres karbantartás hiánya azért sajnos meglátszik. Ha viszont nem tudom megcsinálni hogy naponta föl-le rohangáljak itt, miközben tudom hogy az életem gyakorlatilag - a szó-szoros értelmében - hajszálakon függ akkor sajnos nem dolgozhatok ott tovább. Nem szeretném elveszteni a munkahelyemet mert nagyon nehéz manapság munkát találni, adósságom pedig rengeteg van. :( Ha valaki tudna ezügyben nekem segíteni, annak nagyon hálás lennék!

2015. máj. 5. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Jézusom..hát ne haragudj,de egy olyan halálfélelmet ami reális nem lehet legyőzni . Ki az aki fütyörészve rohangálna egy ilyen tákolmányon ? Én azért elgondolkoznék és gőzerővel másik munkát keresnék,mert ha tényleg így van ahogy mondod ez életveszélyes és semennyi pénzt nem ér meg.
2015. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok mit csinálni. A mostani munkahelyem előtt 1 évig éltem munka nélkül. Egyszerűen a jelenlegi helyzet olyan ebben az országban hogy még az olyat is meg kell becsülni, ahol én dolgozok (természetesen éhbérért). Rengeteg az adósságom és a számlákat nem tudnám miből kifizetni. Én csak szeretnék egy megoldást arra, milyen módszerrel tudnám leküzdeni vagy enyhíteni a halálfélelmet, ami megakadályozza, hogy el tudjam végezni a munkámat?
2015. máj. 5. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!