Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Infarktus vagy pánikbetegség...

Infarktus vagy pánikbetegség lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok.24 éves nő vagyok.Ma délelőtt folyamán hirtelen rám törő enyhe mellkasi nyomás, áll zsibbadás és enyhe remegés tört rám.Még most is zsiborog az állam.Nagyon megijedtem.A pulzusom rendben van.Szerintetek ez mitől lehet?Kaphatok ilyen fiatalon infarktust?? :( Mostanában szoktam érezni hogy fájdogál néha-néha szív környékén.Volt már ilyennel gondom 3 éve tachicardiát állapítottak meg illetve rosszul záródik az egyik billentyűm.Akkor béta blokkolót írtak fel szedtem egy fél évet aztán hál isten elhagyhattam.
2016. nov. 10. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Mivel kórelőzményben tachicardia szerepel, mindenképp keresd fel a kardiológust.
2016. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A béta blokkolót nem biztos, hoyg el szabad hagyni csak úgy.

Van ismerősöm akinek hasonló helyzete volt ő a béta blokkolóról átált Q10 szedésre.

2016. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az áll zsibbadása lehet szívinfarktus tünete, de mivel komlyabb rosszulléted nem volt, nem valószínű. Inkább stresszre gondolnék, bár látatlanban nem szerencsés tippelgetni. Mindenesetre menj el kardiológiára.

Tudom, hogy az infaqrktus lefolyása sokfélel lehet, a férjemnek volt egy lábon kihordott, akkor iszonyú rosszul lett, de úton volt (kamionos), mire hazavergődött, már az EKG sem mutatta ki, a második infarktusnál mondták neki, hogy az egyik főér már régóta nem működik. Szóval azért modnom, hogy enyhe rosszullét esetén nem valószínű az infarktus.

2016. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megállapítani, azt javaslom azonnal menj el a háziorvosodhoz.
2016. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!