Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel a bőrgyógyászhoz forduljak?

Ezzel a bőrgyógyászhoz forduljak?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy van egy benőtt pattanásom a hónaljamnál. Igazából nagyon meglepődtem hogy itt jött elő, máshol is volt már ilyen azzal is sokat szenvedtem, de ez olyan helyen van hogy nem tudok vele mit kezdeni, meg nagyon idegesit is. Érdemes bőrgyógyászhoz elmenni ezzel, tud vele valamit kezdeni?

#pattanás #bőrgyógyász #benőzz pattanás
2016. nov. 15. 19:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja lefelejtettem a végéről, 20/F
2016. nov. 15. 19:55
 2/5 gömbicica ***** válasza:

nem lehet szőrtüsző gyulladás esetleg?

én nem nyomkodnám mondjuk, hanem ha nem zavaró, azon kivül, hogy idegesit, megvárnám, mig "megérik".

ha viszont pirosodik, begyullad, akkor inkább megmutatnám.

2016. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy szőrtüsző gyulladás. Már be van gyulladva és még ha csak idegesitene, de néha ha úgy rakom a kezem akkor fáj is. : /
2016. nov. 15. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz időpntot kell kérni, lehet sokára kapsz, addig jódozgas, napjában 2-3-szor kend be Beadinnal, nekem sok belső patanás elmúlt így elég hamar.
2016. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezer hálám a 2. válaszolónak, már is sokat javult a helyzet köszönöm. : )
2016. nov. 17. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!