Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy szemölcs a herezacskóm...

Van egy szemölcs a herezacskómon, bőrgyógyászhoz forduljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogyan került oda, de már ottvan kb 4 éve. 15 éves vagyok, nem voltam még lánnyal, szóval a nemi betegség ki van zárva. Kb. 0,5 cm széles, lapos, kör alakú, nem viszket, nem fáj csak szimplán zavar hogy ottvan. Ezen bőrgyógyász tud segiteni?

2015. aug. 26. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan várj még, hátha leesik magától.
2015. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát mint mondtam már ottvan egy ideje, de jó várok. És ez nem fertőző? Szóval ha nem esne le és majd mondjuk nemi aktushoz kerülne sor egy lánnyal akkor nem lehet belőle baja?
2015. aug. 26. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez a bőrgyógyászra (Bőr-és Nemibeteg Gondozó) tartozik.
2015. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, úgy tűnik nem értetted az ironikus viccet. Szóval minél előbb menj el dokihoz. Amúgy vannak betegségek amik nem csak nemi úton terjednek, öltözőben, strandon is el lehet kapni.
2015. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ohh:D Rendben, köszönöm a segitségetek!
2015. aug. 26. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!