Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megrázott az áram most mit...

Megrázott az áram most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A laptop töltőjét húztam ki a konnektorból amikor hirtelen éreztem az egyik tenyeremben egy közepes erősségű ütést de csak a hüvelykujjam és a mutatóujjam közötti részen és sehol máshol. Azonnal szóltam a szüleimnek (anyukám orvos) azt mondták nem lesz semmi bajom de én aggódom mert mégiscsak megrázott az áram mi van ha reggelig bajom lesz én meg elalszom? Vagy ha csak a kezemet érte az nem nagy baj?
2016. nov. 17. 00:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vicces vagy! Anyukádnak, aki orvos nem hiszel, de a gyakori laikusközönsége majd megmondja a tutit.

Remélem, túlélted az éjszakát:)

2016. nov. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mert nem ismertem csak olvastam róla! Olyat is hallottam hogy valakiben emiatt elindult egy gázbuborék/vérrög, emiatt is félek!"


Nyugi, nem kell mindent mindent elhinni amit hallasz.

Anyukádnak mondtad ezeket az eseteket? És ha igen, mit szólt hozzá?

2016. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!