Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A koromgombat honan lehet...

A koromgombat honan lehet elkapni es hogyan lehetne kezelni?

Figyelt kérdés
Egyszer kezdodott a labamon es uttana lett a ekzemre is es mindig lefertotlenitett olovval vagom le a kormom es csak en hasznalom.
2008. okt. 5. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt ilyen panaszom. Én a kollégiumban kaptam el, amíg nem használtam fürdős papucsot. A testvérem edzések után szintén a közös zuhanyzóban szedte össze. Aztán az apukánk tőlünk kapta el.

Nekünk a jód segített, semmi más. A gyógyszertárban vettük és folyamatosan kenni kell vele a körmöket. Igaz, ronda látvány, de baromi hasznos. Segíteni fog. Méghozzá úgy, hogy teljesen eltünteti. Addig használd, amíg a fertőzött rész le nem nő.

Remélem neked is bejön!

2008. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
en is koliban kaptam el, de nekem annyira elszaporodott, hogy leesett par kormom. Nekem a borgyogyasz egy gyogyszert irt fel, azt hiszem, Orungal volt a neve, azt kellett 2 honapig szednem, hogy a virust megolje. ezen kivul a cipoimet fertotlenitenem kellett es persze csak sajat papucs. Azota visszanottek szepen a kormok, de meg a labamon 1-2 mindig kicsit fura szinu, de azota semmi problemam nincs.
2008. okt. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!