Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokat alszom megis faradt...

Sokat alszom megis faradt vagxok. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Eleg sokat alszom, 9-10 orat megis faradt vagyok sokszor egesz nap, de van hogy delutan es egyfolytaba tudnek aludni a szememet sokszor karikasnak latom vgx latszik hogy faradt vagyok. Van hogy ejszaka felkelek par percre de vissza is alszom. Reggel koran kelek de koran is alszom. A kezeim szarazak foleg az ujjaim vege nemtudom koze van egymashoz de ha valakinek ezt elmondom mindig aztmondjak h lehet vitamin hianyom van.

Vajon mitol lehet?

16/f



2016. nov. 19. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem ugynez van kb. Lehet hogy vashiányos vagy. Legjobb lenne ha elmennél vérvételre. Sokféle beegség jele lehet
2016. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vas vagy mas vitamin hianya is okozhatja, esetleg nem megfelelo minosegu alvas, keves folyadek, vagy gagyi taplalkozas, stressz.
2016. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi valaszokat es varom a tovabbi tapasztalatokat😃es tanacsokat
2016. nov. 19. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokat alszol. A szarazsagra probald ki azt, hogy tobbet iszol.

Ha nem vagy szomjas akkor is igyal 20 percenkent egy kortyot. Es egy multivitamin szedese segithet sokmindenen.

Bajod nem lesz tole ha elkezded szedni !:)

Alvasra visszaterve..nekem 7 ora alvas kell, ha tobbet alszok akkor tulpihent vagyok es egesz nap punnyadt vagyok.

Mozogj egy kicsit. Idodbe beleferahogy latom es segiteni fog.:)

2016. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!