Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógytorna késő délután?

Gyógytorna késő délután?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Reggel ötkor kelek hogy beérjek a gimnáziumba, majd ahol 14:15 óráig van tanítás. Gyógytornára kell mennem a suliba, ott van helyileg, de 16 órakor kezdődik, szóval várnom kell majdnem 2 órát a suliban, haza nem lenne időm érni. Majd az tart délután 5 ig, magyarul haza érek fél hétre. És ez minden második nap. Szerintek kicsit ez nem túlzás? Nagyon keveset alszom, és hulla fáradt vagyok. Hogyan kérjem meg apámat hogy ne kelljen mennem gyógytornára? Itt tőlünk 20 percnyire van egy uszoda, ahol naponta el tudok menni kicsit úszni a hátam miatt.
2016. nov. 21. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Az alatt az 1-2 óra alatt meg tudo írni és tanulni a házi feladatokat, legalább már otthon nem kell, fél héttől már pihenhetsz, illetve még mehetsz úszni is.

Gyógytornát ne hagyd abba, ha gerinceddel gond van, mert a későbbiekben sok problémát fog okozni.

2016. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!