Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pattog ki a hónaljam...

Miért pattog ki a hónaljam borotválás után?

Figyelt kérdés
Eddig is borotváltam, de most elkezdett kipattogni. Eddig amikor volt amiatt, hogy véletlenül más borotváját használtam, meg más dezodorjától is így járok. De most nem értem miért van, a borotvámat is lecseréltem, szóval... segítsetek!
2010. ápr. 29. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ne borotváld, gyanta v. epilálás - utána sószappan vagy alkohol
2010. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ügyelj arra, hogy bőröd megfelelő pH értékű tisztálkodó szereket használj! Kizárólag saját, max. 5× használj egy borotvát! //**Gyantázást semmiképp ne csináld, mivel kipattog a bőröd..!**//

>Zuhanyzás/fürdés után kezdj el borotválni, ekkor jobban felpuhul a bőröd.

>Használj kifejezetten nőknek való borotvazselét!

>Az izzadásgátló termékedet senkivel ne oszd meg!

>Amíg el nem múlik,addig ne használj dezodort, és próbálj meg lokális steroid oldatot vagy lipokrémet alkalmazni!!

Sok sikert!

2010. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy már nagyon szenvedek tőle, mert viszket, izzadásgátlót meg muszáj használnom rá, mert már amúgy is elég meleg van, jobban izzadok. De a többi tanácsot meg tudom fogadni. Köszi.
2010. ápr. 29. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak igaza van. Különben ha gagyi borotvát használsz, attól is kipattoghat. Én így jártam. Azóta nem veszem a 100-asban és nincs patti.
2010. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!