Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyha ma este iszok has...

Hogyha ma este iszok has hajtot és nem eszek semmit már, és holnap is iszok hashajtot, de nem eszek és nem iszok holnap akkor mennyi idő alatt száradok ki ennek segítségével?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Holnap kérjél időpontot pszichomókushoz.Utána ráérsz kiszáradni..
2016. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normális választ..
2016. nov. 23. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a mentők jutnak eszembe, bár nem kéne butaság miatt terhelni őket s az intenzív osztály...

Mégis mit vársz, ha ökörségeket akarsz csinálni? (Bocsánat minden rendesen működő ökörtől.)


Fogalmam sincs, mennyi idő alatt száradsz ki, de ne játssz az egészségeddel.

2016. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem butaság.
2016. nov. 23. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki akarsz száradni,ráadásul szerinted ez nem butaság? Akkor nem vagy normális! Tudod,hogy mi a kiszáradás? Tudod,hogy mivel jár?
2016. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ki szeretnél száradnbi, akkor menj Sivatagba- fél nap alatt is ki lehet szaradni.
2016. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom mivel jár, épp az lenne a lényeg.
2016. nov. 23. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy leálljanak a szerveid kezdve az agyaddal, veséddel, májaddal,szíveddel,tüdőddel? Kiváló cél!
2016. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!