Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HPV fertőzéssel kapcsolatban...

HPV fertőzéssel kapcsolatban lenne pár kérdésem, tanácsot is kérnék, nagyon el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés
HPV nemi szemölcseim vannak a hüvelyem körül(kettő darab). Monogám kapcsolatot élünk a barátommal, ugye óvszer nélkül kellene szeretkeznünk,de ha már mindketten hpv-sek vagyunk akkor ez mindenképpen fontos? Azért kérdezem,mert csókolózással ha terjed akkor gyakorlatilg akár évekig (míg ki nem ürül a szervezetből a vírus) minden kontaktus nélkül, lassan már egymáshoz sem érhetünk. Most kétségbe vagyok esve, mert már nem tudom hogy milyen tilalmakat kellene betartani. Természetesen ecsetelem mindig, ha nem múlik el akkor meg le lesz műtve. Mellette ő is és én is szedjük az erős immunerősítőket. Már lassan nem merek hozzáérni sem így meg el fogunk távolodni egymástól. Mit lehet tenni ilyen esetben? Ráadásul az óvszertől száraz lesz a hüvelyem, allergiás vagyok az óvszerre úgy tűnik, ő meg gyakran lelankad. Tehát hogy lehet egy kapcsolatban a hpv-ből kigyógyulni. Még gyereket is szeretnénk, de lassan már csak lakótársak leszünk.

2016. nov. 27. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért ennyire szerintem nem kell eltúlozni. Nekem elég sok szemölcsöm volt a nemi szervemen anno, leműtötték, kaptam gyógyszert a maradék vírus kiirtására, és több éve nem tért vissza a fertőzés (úgy tűnik, a házastársam sem kapta el).

Egyébként az óvszer sem véd meg ettől a vírustól teljesen.

2016. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Növényi olajok kiiktatása az étrendből, és visszatérni az állati zsiradékokhoz. Ennyi a titka. Azért van padlón a mai ember immunrendszere, mert a növényi olaj elzárja a Vater Papillát, így az epe csak besűrűsödik, és nem tud segíteni.
2016. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves első! A vírusokat nem lehet kiírtani az orvostudomány jelenlegi állása szerint, a baktériumokat ugye megöli az antibiotikum,de a vírusok ellen sajnos semmi sincs.Szerintem amit te kaphattál az immuenerősítő.
2016. nov. 27. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!