Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leegtem szoliban. Kolis...

Leegtem szoliban. Kolis vagyok, tehat olyanokat nem tehetek meg, hogy lekenem magam sorrel vagy tejfollel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fokozatosan emeltem az idotartamot, eddig nem volt semmi bajom. Most viszont, 9 perc alatt leegtem azokon a teruleteken, ahol egyebkent nem volt meg a nyari barnulasom.. Nagyon faj a seggem:DDDD Mit csinaljak? (Kioszthattok, de pattanasok ellen szolizom legfokeppen) Ja, es penteken szalagavato, es az arcomrol az enyhebb egessel tudok kezdeni valamit? Van remeny?

2016. nov. 30. 20:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehetoleg ne olyat modnjatok, hogy Aloe vera gel, mert ilyesmire nem igazan van most keretem :(
2016. nov. 30. 20:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmid, akkor mihez kezdhetnél? Testápolóval kenegesd magad, ha más nincs. Szalagavatóig meg múlik majd a pirosság, vagy ha nem, szépen lealapozod.
2016. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy hónapos kérdés, de ha nem volt pénzed aloe vera gélre, akkor hogy lehet, hogy szolira volt?

Amúgy jó előrelátónak lenni, és tartani készletben Fenistil Gelt.

2017. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor meg nem tudtam, csak a first aloe vera gelrol ami 10k korul mozog ;)
2017. febr. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!