Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a bajom?

Szerintetek mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Pár éve néha fájt jobb oldalt a hasam. Mostanában ez a fájdalom erőteljesebb lett. (Jobb alhas vagy köldökömtől jobbra és ilyenkor a jobb felén a derekam is szokott fájni, valamint a jobb lábamban is szoktam fájdalmat érezni, néha még a fenekemben is... Voltam orvosoknál, a vérből semmit sem állapitottak meg. Az egyik azt mondta hogy nem vakbél, hanem női probléma, mivel nekem alulműködik a pajzsmirigyem, ezért a mens.is el marad sokszor. Voltam nőgyógyásznál is, és azt mondta hogy a jobb felemen van egy kis ciszta, ami nem csinál gondot. Ezért kérdem én, hogy akkor mi lehet? Érdekelne, hogy van-e még rajtam kivül valaki aki ilyen jellegű fájdalommal, betegséggel küzd?

2016. dec. 6. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg az lehetséges hogy a ciszta miatt?Eléggé valószínűnek tartom.De amúgy a cisztát nem ki kellet volna vetesd...?
2016. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, de amikor voltam nőgyógyásznál, egyáltalán nem is emlitette meg az operációt. Azt mondta hogy kicsi és magától is elmúlhat.
2016. dec. 6. 10:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a cisztától van. Nem csinálnak vele semmit?

Ha kisebb, akkor gyógyszert kell szedni. Ha nagyobb, akkor műtétileg távolítják el. Nekem is volt, és akkor nekem is fájt a hasam, szinte mindenhol, de egy pontban éreztem is, hogy ott van valami, és a fenekemnél is fájt wc-zéskor.

Szerintem menj el egy másik nőgyógyászhoz.

Mekkora egyébként a ciszta? Mióta van? Nőtt azóta?

2016. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2: Igen, elmúlhat. De ha pár év alatt nem múlt el, akkor nem fog.

Ilyenkor havonta, kéthavonta szoktak vissza hívni kontrollra, hogy lássák, hogyan változik, eltűnt-e, vagy nőtt-e.

2016. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem csinálnak.. Kiirt ő is vérvételre, de hagyom azt a fenébe és elmegyek egy másikhoz, nem mond semmit sem. Köszi a válaszokat.
2016. dec. 6. 10:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor nekem volt, akkor először havonta, aztán kéthavonta, majd háromhavonta kellett járnom. Mindig csináltak UH-ot, hogy lássák, hogy változott-e. Sokáig nem változott, de nem is tűnt el.

Aztán elkezdett nagyon fájni a hasam, akkor visszamentem és akkor látták, hogy megnőtt, és műteni kell.

Jobb a végére járni. Ha itt nem foglalkoznak veled megfelelően, akkor tényleg keress másik orvost.

2016. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, másikat fogok felkeresni.
2016. dec. 6. 10:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Esetleg tud valaki gyógynövényt cisztára?
2016. dec. 6. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:

8: Ne próbálkozz ilyenekkel! Gyógynövényt sem lehet csak úgy használni. Ahhoz is szakember kell.

Neten körbejárt gyógyteák között is van, amit cisztára javasolnak, de közben pont cisztásodást okozhat.

Szóval ne próbálkozz "csodaszerekkel"

2016. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2016. dec. 6. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!