Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábmosás fürdés előtt?

Lábmosás fürdés előtt?

Figyelt kérdés
Már több éve csak úgy tudok fürdeni, hogy előtte alaposan lábat mosok. Nálatok hogy van ez? (19/f)
2010. máj. 1. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

ugye viccelsz?

kamu..

2010. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha strandon, vagy fürdőhelyen teszed, teljesen igazad van. Így megtiszteled a többi fürdőzőt is azzal, hogy nem viszel be semmit a lábaddal a medencébe.
2010. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

18:59 vagyok

idézem: "Már több éve csak úgy tudok fürdeni, hogy előtte alaposan lábat mosok"


ha strandon jár akkor kedves tőle,de azzal még ugyanolyan bacis lesz a zuhany.. na mind1


szerintem "több éve" ezzel nem arra gondolt hogy strand,ha igen akkor rosszul tette fel a kérdést,felesleges egyébkénr fürdés előtt lábat mosni,úgyis megmosod amikor megfürdesz...:/.

15/L

2010. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem kamu...és nem is strand. Sztem világos voltam, és azért nem fejtettem ki, mert azthittem, érthető lesz elsőre is...

Na szóval, otthon, fürdés előtt, mert zavar, hogy ha koszos lábbal megyek a vízbe, és az meglátszik rajta. (mert még zokniban is koszos lesz az ember lába, nézzétek meg fürdés előtt, és aztán döntsetek, hogy van-e kedvetek abban a vízben lubickolni...)

2010. máj. 1. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:

én az esetek többségében lubickolás helyett zuhanyozok..

de ha éppen lubickolni támad kedvem, akk sem fogok elötte lábat mosni..nyáron mikor odakint 40fok van és ragad mindened, ha akk nekiállsz lubickolni az nem gáz?:S

2010. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És a seggedet szarás előtt is vagy csak utána törlöd ki?
2010. máj. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!